אודות

משרד עורכי הדין קציר-אבן צור הוקם כמשרד 'בוטיק', שהתמחותו בדיני הנזיקין.
פעילות המשרד ממוקדת במקרי נזק משמעותי וחמור או בהליכים בהם טמונה חשיבות ציבורית או משפטית מיוחדת.

עורכי הדין אביתר קציר וגיורא אבן צור, שתחילת היכרותם בשירות צבאי משותף כקציני שדה בחטיבת גולני, הקימו את המשרד על מנת שישמש מען לנפגעים הקשים של מעשי רשלנות לסוגיהם ובכך הם עוסקים מזה למעלה מחמש עשרה שנים.
המשרד עוסק בטיפול בתביעות ענק, אישיות ויצוגיות, מהמשמעותיות ביותר שהוגשו עד כה במסגרת דיני הנזיקין בישראל.

הצוות פועל בשמם של קורבנות התאונות החמורות ביותר שהליכים משפטיים בעניננם התבררו ומתבררים כיום בבתי המשפט, כגון קריסת מתקני ספורט בבתי ספר, תאונות דרכים קטלניות או קשות ומקרים של פגיעות חמורות בשל רשלנות רפואית וחבות המוצר ומרכז תחת ידיו מספר עצום של נפגעי תאונות וארועים אלה. עוד עוסק המשרד בייצוג נפגעים (וחברות ביטוח זרות) בתאונות צלילה, דאייה ותאונות אוויריות.

המשרד קנה לעצמו שם ומוניטין של אחד מהמשרדים המובילים והמקוריים בתחום, תוך הסתמכות על האימרה המפורסמת של אלברט איינשטיין: 'המקור היחיד לידע הוא הניסיון'.
דווקא על רקע הצפת השוק בפרקליטים רבים והחשש לירידה ברמת המקצוע ובתדמיתו, בורר המשרד בקפדנות את התביעות אותן הוא נוטל לטיפולו. בעשותו כן הוא מאפשר ייצוג משפטי אישי של שותפי המשרד בכל תיק ותיק וכן השגת התוצאה המיטבית והפיצוי המירבי עבור הלקוחות.
עורכי הדין אבן צור וקציר היו מעורבים במספר רב של פסקי דין והחלטות תקדימיות בתחומי הערכת פיצויי הנזיקין בתאונת דרכים ועבודה, הרשלנות הרפואית וחבות המוצר ודיני רשויות מקומיות בנזיקין.